Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

У Сирії перебувають ще 19 українців, які чекають на евакуацію

У Сирії підірвали газопровід Фото з відкритих джерел

Сьогодні, 22 листопада, до аеропорту "Київ" із Сирії прибув літак із евакуйованими 14 громадянами України

У Сирії наразі перебуває ще 19 громадян України, які чекають на евакуацію з табору Родж. Українська влада готує чергову гуманітарну місію з повернення українців. Про це з посиланням на дані Офісу Президента повідомляє "УНН".

Сьогодні, 22 листопада, до аеропорту "Київ" (Жуляни) із Сирії прибув літак із евакуйованими 14 громадянами України. Серед них було троє жінок та 11 дітей. Це найбільша група українців, яку вдалося повернути додому за весь час проведення евакуацій з країни.

Зазначається, що українців евакуювали із табору закритого типу Аль-Холл на північному сході Сирії. Операцію з повернення протягом кількох місяців готували Офіс Президента України, Міністерство закордонних справ та Міноборони. 

Новини за темою: США намагалися приховати дані про 80 жертв авіаудару в Сирії, - The New York Times

Вранці у вівторок, 19 жовтня, завершилася четверта спеціальна операція з евакуації українських громадян із Сирії. Про це повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр.

Нагадаємо, в Афганістані також залишилися українці, які хочуть евакуюватися. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба запевнив, що зараз готується новий рейс для їх евакуації.