У столиці замовили понад 600 тисяч спецперепусток на випадок локдауну, - КМДА

Усього в електронній системі для замовлення спецперепусток у громадський транспорт зареєструвалися 9187 компаній. Із них 8090 подали заявки для своїх працівників

Фото з відкритих джерел

У Києві замовили понад 600 тисяч спецперепусток у громадський транспорт на випадок локдауну. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

“255 863 — саме таку кількість спецперепусток замовили тільки за вересень. 612 705 спецперепусток — потреба міста для підтримання життєдіяльності на даний час”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що всього в електронній системі для замовлення спецперепусток у громадський транспорт зареєструвалися 9187 компаній. Із них 8090 подали заявки для своїх працівників.

Новини за темою: Ляшко оцінив імовірність локдауну в Україні

Крім того, у КМДА нагадали, як можна замовити спецперепустку:

- авторизуватися у системі за допомогою КЕП;

- заповнити електронну форму заявки;

- у разі отримання позитивного рішення про надання спецперепусток — ввести повний список співробітників, вказати дані та номер транспортної картки Київ Цифровий кожного працівника;

- інформацію про підтвердження або відмову у видачі спецперепусток кожного працівника можна отримати у системі.

В установі додали, що усі рішення про надання перепусток прийматиме Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій лише після оголошення дат та умов локдауну, якщо у цьому буде необхідність. На даний час таких передумов немає.

Нагадаємо, Київська міська адміністрація повідомила, що наявність COVID-сертифіката або ПЛР-тесту для відвідування закладів у Києві не є обов'язковою. Такі правила будуть актуальні тільки тоді, коли Київ вийде з жовтої зони карантину та увійде в помаранчеву або червону.