У США чоловік виграв близько 700 млн доларів у лотерею

Фото з відкритих джерел

Його виграш став сьомим найбільшим в історії Штатів

У США чоловік виграв 699,8 млн доларів у лотерею Powerball. Його виграш став сьомим найбільшим в історії Штатів. Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Повідомляється, що сума джек-поту сягнула майже 700 млн доларів завдяки тому, що останні 40 розіграшів у лотереї не було великих переможців - рекордна кількість розіграшів без володаря головного призу.

Зазначається, що виграшний квиток було продано в місті Морро-Бей у Каліфорнії. Переможець зможе отримувати свій приз частинами протягом 29 років або отримати одноразово 496 млн. В обох випадках сума оподатковується.

Новини за темою: У Словаччині серед вакцинованих проводитимуть щотижневу лотерею з призовим фондом 2 млн євро

Крім того, було продано п'ять виграшних квитків на суму 1 млн доларів - два в Массачусетсі та по одному у Вірджинії, Флориді та Аризоні.

Варто відзначити, що лотерея Powerball проводиться в 45 штатах США, а також у Вашингтоні, Пуерто-Рико і на Віргінських островах.

Раніше повідомлялося, що у американському штаті Огайо проводилася лотерея для вакцинованих від коронавірусу. Переможницею стала 22-річна дівчина, яка виграла мільйон доларів.