У Словаччині впроваджують двотижневий локдаун через стрімке зростання захворювань на COVID-19

"Британський" коронавірус виявили у Словаччині Фото з відкритих джерел

Обмеження запроваджують для всіх - і вакцинованих, і невакцинованих

У Словаччині впроваджують двотижневий локдаун через стрімке зростання рівня захворювання на COVID-19. Обмеження запроваджують для всіх - і вакцинованих, і невакцинованих. Про це повідомляє Reuters.

Міністр економіки Словаччини Річарда Стуліка заявив, що обмеження стосуватимуться всього населення, безвідносно того, чи була людина вакцинована. Мова йде, зокрема, про закриття ресторанів та магазинів, які не торгують товарами першої необхідності.

Прем’єр-міністр країни Едуард Хегер оголосить про початок локдауна, як тільки на засіданні Кабміну узгодять усі деталі.

Новини за темою: Локдаун у Києві: Скільки триватиме посилений карантин і яка ситуація із киснем та лікарнями для COVID-хворих у столиці

Словаччина змушена вдатися до кардинальних заходів через те, що рівень ушпиталення хворих наздоганяє пік COVID-госпіталізацій під час останньої хвилі пандемії. Тоді він складав близько 3 800 людей, а нині - 3 200.

Станом на 23 листопада уряд Словаччини констатував критичний рівень хворих на коронавірус - понад 10 000 нових випадків захворювання на добу. Ця цифра співставна з кількістю українських трудових мігрантів у цій країні 2018 року.

Нагадаємо, Федеральний уряд та очільники федеральних земель Австрії домовилися про запровадження локдауну з понеділка на всій території країни та введення з лютого 2022 року обов’язкової вакцинації від COVID-19. Про це заявив на прес-конференції у Відні у п’ятницю федеральний канцлер Австрії Александер Шалленберг.