У школах Запоріжжя подовжили канікули через карантин

Фото з відкритих джерел

Відповідні рішення вже прийняті у Бердянську та Запоріжжі

У школах Запоріжжя за рекомендацією облдержадміністрації подовжили канікули до 7 листопада. Про це повідомив заступник голови Запорізької ОДА Руслан Шиханов, передає "Укрінформ".

“Запорізька ОДА, з огляду на ситуацію із захворюваністю, рекомендує керівникам місцевих управлінь освіти та науки, а також педагогічним радам подовжити канікули, якщо це не суперечить освітньому процесу. Здоров’я дітей - пріоритет №1”, - сказав Шиханов.

Відповідні рішення вже прийняті у Бердянську та Запоріжжі.

“У зв’язку з напруженою епідеміологічною ситуацією в місті термін осінніх канікул у запорізьких школах подовжується до 7 листопада поточного року. Відповідне рішення будо прийнято на засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ та НС м. Запоріжжя”, - написав у Фейсбуці заступник міського голови Анатолій Васюк.

За даними Запорізького обласного центру контролю та профілактики захворювань МОЗ, за минулу добу в області COVID-19 виявили у 173 дітей. За весь час пандемії захворіло 8737 дітей.

За інформацією Системи охорони здоров’я України, Запорізька міська дитяча лікарня №5, де для лікування хворих на коронавірус виділено 128 ліжок, заповнена на 34,4% (44 місця зайняті), також діти з COVID-19 перебувають на лікування у лікарні Бердянська, Мелітополя, обласній інфекційній лікарні.

Новини за темою: У Житомирі подовжили осінні канікули в школах через COVID-19

Нагадаємо, як повідомив мер Києва Віталій Кличко, у Києві з 1 листопада всі школи переходять на дистанційне навчання.