У Рівненській області відбулися масштабні навчання МВС

МВС України

У навчаннях взяло участь понад 300 правоохоронців

Сьогодні, 13 липня, у селі Городище Рівненського району, відбулися тактико-спеціальні навчання підрозділів МВС – рятувальників, поліцейських, гвардійців та прикордонників. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Понад 300 правоохоронців, 65 одиниць спеціальної техніки та 5 гелікоптерів, ліквідація надзвичайних ситуацій одразу на декількох локаціях – це все масштабні тренування органів системи МВС", - йдеться в повідомленні.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив, що такі навчання дозволяють напрацьовувати компетентність у найскладніших ситуаціях.

"Безпека народу потребує тонусу усіх підрозділів МВС. Сьогоднішні комплексні навчання, в яких брали участь 300 осіб, показали злагодженість дій особового складу в ліквідації будь-яких надзвичайних ситуацій. Коли приходить біда, ми повинні бути готові", - зазначив  Аваков. 

За його словами, такого роду навчання вже проводились в червні у Сумській та Харківській областях. Восени плануються ще одні спеціальні тренування. 

"Дякую всім спеціалістам, які залучалися. Наша філософія така – всі служби мають бути готові до взаємодії при ситуаціях, які виникають в житті", - сказав міністр. 

Своєю чергою глава ДСНС Микола Чечоткін зауважив, що і МВС, і європейські партнери велику увагу звертають на питання взаємодії між відомствами.

"У кожного підрозділу системи МВС є своя специфіка та методика роботи і важливо вміти спільно працювати під час подолання різного роду небезпек. Однопланових ситуацій наразі стає все менше, вони – комплексні й потребують залучення всіх служб. Не зупиняємося на досягнутому, вдосконалюємося і тримаємо планку, яку ми задали", - заявив Чечоткін.

Нагадаємо, що раніше у Чорному морі завершилися багатонаціональні військові навчання Sea Breeze.