У Рівненській області після випадку поліомієліту невакцинованих дітей не допускатимуть на навчання

фото з відкритих джерел

Зазначається, що для таких дітей буде забезпечено інші формами навчання

За підсумками позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що в Рівненській області проведуть додаткові тури імунізації дітей від поліомієліту. При цьому невакцинованих дітей не будуть допускати до навчання. Про це повідомляє "УНН".

"Впродовж 14 днів - з 11 по 22 жовтня в області відбудеться невідкладний "нульовий" тур вакцинації з використанням вакцини ІПВ на території області, де зафіксовано випадок (Rapid response vaccination (Round Zero)), для дітей до 5 років включно незалежно від раніше проведеної вакцинації. Наступні три раунди будуть тривати впродовж 90 днів та охоплювати усе населення області цієї вікової групи", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Малюк вже не стає на ноги: У родині хлопчика з поліомієлітом вірус виявили ще у шістьох дітей

Також комісія ухвалила рішення про те, що невакцинованих дітей не будуть допускати до навчання. Зазначається, що для таких дітей буде забезпечено інші формами навчання.

"Відповідно до ухвалених рішень - ситуація (випадок поліомієліту у дитини на Рівненщині - ред.) класифікована як надзвичайна ситуація біологічного характеру обласного масштабу", - йдеться в повідомленні.

Крім того, було ухвалено рішення про призначення головного санітарного лікаря області Романа Сафонова керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та утворено штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, у Рівненській області офіційно підтвердили поліомієліт у дитини. Батьки хлопчика свідомо відмовилися від щеплень, передбачених медичними стандартами, через релігійні переконання.