Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

У Раді заявили про неефективність дистанційного навчання та закликали відкрити школи

Фото з відкритих джерел

Голова комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак закликав місцеві органи влади дозволити працювати всім навчальним закладам

Голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак назвав дистанційну освіту неефективною та закликав місцеві органи влади відкрити школи з вакцинованим персоналом. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук у понеділок, 15 листопада, передає "Кореспондент.нет".

"Під час третьої, нинішньої хвилі пандемії в Україні ми негласно домовилися з педагогами, що за умови 100% вакцинації працюватимуть дитячі садки, школи та інші навчальні заклади", - написав Бабак.

За його словами, регіональні місцеві комісії ТЕБ та НС не повинні переводити школи на дистанційну форму навчання, але все одно роблять це. У результаті навіть у повністю вакцинованих школах діти змушені вчитися з дому.

"Вважаю це неприпустимим та закликаю місцеві органи влади дозволити працювати всім навчальним закладам, насамперед, закладам дошкільної освіти та початковій школі, за умови 100% вакцинації - працювати у звичайному (очному) режимі, як це і передбачено постановою КМУ! Не відбирайте у дітей майбутнє, у батьків - нерви та зусилля, а у країни - економіку", - зазначив Бабак.

Новини за темою: Міносвіти рекомендує перевести на дистанційне навчання виші та ще низку навчальних закладів

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що оскільки невакцинованих педагогів усунено з роботи, учням слід повернутися за парти.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет назвав кількість шкіл, які зараз перебувають на вимушених канікулах. Також він повідомив, скільки шкіл перебувають на дистанційній формі навчання.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закликав органи освіти якнайшвидше відкрити школи у тих країнах, де мільйони учнів не можуть повернутися до очної форми навчання від початку пандемії COVID-19.