У Раді розкритикували області, які не відкривають центри вакцинації

В Україні триває вакцинація від коронавірусу Фото з відкритих джерел

Голова Комітету звернувся до депутатів-мажоритарників, аби ті підштовхнули місцеву владу до активнішої позиції

Для відкриття центру вакцинації нема потреби розміщувати його на стадіоні або у виставковому комплексі, тому регіонам необхідно проробити це питання. Про це повідомив голова Комітету зі здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький у Facebook.

"МОЗ передбачив 5 типів таких форматів вакцинації "вихідного дня": починаючи від великих приміщень, де є можливість вакцинувати 6 тисяч осіб на добу, і до пунктів з кількома бригадами, розрахованих на 200-300 людей", - написав Радуцький.

Водночас нардеп наголосив, що у регіонах достатньо вакцин та всі були вчасно оповіщені щодо необхідності відкриття центрів.

У зв’язку з цим голова Комітету звернувся до депутатів-мажоритарників, аби ті підштовхнули місцеву владу до активнішої позиції.

"Звертаюся до колег - тисніть на ваших мерів та голів ОТГ. Відкрити пункт щеплення за бажання можна навіть у громадській приймальні народного депутата!" - наголосив Радуцький.

Новини за темою: Головний санлікар розповів про перевагу для повністю вакцинованих українців

Нагадаємо, у вихідні, 12-13 червня, в Україні центри масової вакцинації від COVID-19 працюватимуть у 13 областях України та у м. Києві.