У помаранчевих зонах обмежать пропуск до держустанов, - Радуцький

За його словами, вже є постанова Кабінету міністрів з цього приводу

Голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, член фракції партії "Слуга народу" Михайло Радуцький Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів підготував постанову, за якою у помаранчевій та червоній карантинних зонах прохід до державних установ та підприємств буде доступний вакцинованим проти коронавірусу або за наявності ПЛР-тесту, довідки про перенесену хворобу чи тесту на антиген. Про це повідомив голова комітету Верховної ради з питань здоров'я нації Михайло Радуцький у коментарі "Суспільному"

"Є постанова Кабінету міністрів з цього приводу. Як тільки буде оголошено, а воно буде, на жаль, буде оголошена і помаранчева, і червона зона, можуть набрати чинності такі обов'язкові вимоги", - каже він, підкреслюючи, що ідеться й про карантин в окремих регіонах.

Новини за темою: Карантин у Києві поки не посилюватимуть: У КМДА назвали умову введення COVID-сертифікатів

За словами Радуцького, постанова зачепить і Верховну Раду.

"Для депутатів і всіх людей, які відвідують будівлі Верховної ради таку ж постанову я зареєстрував. Підписало 45 депутатів, практично від усіх фракцій. Я думаю, що спікер наступного тижня поставить першу частину списку і ми її проголосуємо і такі ж вимоги будуть для ВР", - пояснив нардеп.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я України у четвер, 7 жовтня, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19. У разі відмови від вакцинації працівники будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.