У Польщі на місці ДТП з українським автобусом встановлять знак про небезпеку

ДТП у Польщі RMF24

При цьому наголошується, що стан автомагістралі і дорожніх знаків у місці, де в березні сталися дві аварії з українськими пасажирськими автобусами, не викликають питань

У Польщі заявили, що стан автомагістралі і дорожніх знаків в місці, де в березні сталося дві аварії з українськими пасажирськими автобусами, не викликають питань. Однак в цьому місці буде встановлено попереджувальний знак про аварійно небезпечну ділянку. Про це повідомили в Підкарпатському воєводстві, передає "Укрінформ".

"Після першої катастрофи з автобусом два тижні тому GDDKiA разом з поліцією провела перевірку в цьому місці, і було визначено, що правильність дорожніх позначень в цьому місці не викликає ніяких сумнівів", - йдеться в повідомленні.

Представник GDDKiA в Підкарпатському воєводстві Маріуш Блискал повідомив, що після першої аварії і детального огляду місця катастрофи прийнято рішення про встановлення в цьому місці автомагістралі попереджувального знака.

"На цьому тижні буде підготовлений проект організації руху, і протягом тижня цей знак буде встановлений", - запевнив чиновник.

Як повідомлялося, в ніч на 22 березня зазнав аварії автобус, що здійснював рейс за маршрутом Вроцлав-Чернівці. У ньому перебувало 10 осіб, у тому числі двоє водіїв. В результаті ДТП водій, який не перебував за кермом, загинув на місці, п'ятеро людей отримали травми різного ступеня тяжкості.

За попередніми даними поліції, автобус з невстановлених причин різко з'їхав з дороги, наїхав на відбійник в кінці з'їзду в пункт обслуговування пасажирів "Кашице" і перекинувся в придорожній Рів.

Раніше, в ніч на 6 березня, на тому ж місці зазнав аварії український автобус, в якому їхали 57 осіб. Транспортний засіб також наїхав на відбійник і впав у рів. Тоді загинули п'ятеро українців, 35 отримали травми різного ступеня тяжкості. Станом на 22 березня, в лікарнях воєводства ще залишаються четверо постраждалих в цій аварії, з них двоє в критичному стані.