У Південній Кореї вагітних жінок вакцинуватимуть від COVID-19, - Reuters

Недопуск працівника до роботи через відмову від вакцинації проти коронавірусу є порушенням його трудових прав Фото з відкритих джерел

Щеплення вагітним робитимуть із 18 жовтня вакцинами Pfizer та Moderna

Цього тижня влада Південної Кореї почне резервувати вакцини проти коронавірусу для вагітних. Щеплення вагітним робитимуть із 18 жовтня вакцинами Pfizer та Moderna. Про це повідомляє Reuters.

До кінця жовтня у Південній Кореї планують вакцинувати проти коронавірусу 80% усіх дорослих. Влада вирішила прискорити темпи вакцинації за допомогою вагітних.

За даними Корейського агентства з контролю та профілактики захворювань (KDCA), вагітні можуть записатися на вакцинацію проти коронавірусу з п’ятниці, 8 жовтня.

"Вакцини безпечні для вагітних жінок і можуть значно знизити ризик їхнього зараження COVID-19", - зазначив директор KDCA Чон Ин Кен.

Новини за темою: Німеччина рекомендує вагітним робити щеплення від COVID-19

Повідомляється, що станом на серпень у Південній Кореї із 731 вагітної, яка була інфікована коронавірусом, приблизно 2% хворіли у тяжкій формі.

При цьому експерти порадили вагітним, в яких термін менший за 12 тижнів, перед щепленням проконсультуватися з лікарем.

Нагадаємо, у США Центри з контролю та профілактики захворювань (CDC) закликають вагітних жінок вакцинуватися від COVID-19. Відповідно до старих й нових даних спостереження, щеплення не впливає на ризик викидню.