У Печерському районі Києва може з’явитися "Кловська площа"

Фото з відкритих джерел

У межах цього об’єкту знаходиться вихід зі станції метро "Кловська", пам’ятний знак жертвам тероризму, а також впорядкований громадський простір

У Київській міській раді планують присвоїти площі, яка знаходиться на перетині вулиць Леоніда Первомайського та Мечникова у Печерському районі, назву "Кловська площа". Про це повідомляє "Укрінформ".

Такий проект рішення підтримали на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

"Велика частина киян, а передусім місцеві мешканці, для позначення цього простору у повсякденному житті використовують назву "Кловська площа". Тому метою прийняття рішення є збереження локальної історичної пам’яті та історичної топоніміки міста Києва", – зазначають у Київській міській раді.

У відомстві розповіли, що у межах цього об’єкту знаходяться, зокрема, вихід зі станції метро "Кловська", пам’ятний знак жертвам тероризму, а також впорядкований громадський простір.

Назва місцевості походить від слова "клов" – вода, волога. У давні часи тут протікав Кловський струмок, що впадав у річку Либідь.

Новини за темою: Київ опинився у п'ятірці міст із найбруднішим повітрям

Нагадаємо, Генеральний план Києва проходить фінальний етап доопрацювання, після якого розпочнеться процедура громадських слухань та обговорення.