У Одеській обл. знайшли тіло прикордонника, який перекинувся на човні

МВС України

Човен з прикордонниками перекинувся через погіршення погодних умов

У Одеській області рятувальники знайшли тіло офіцера-прикордонника, який зник під час несення служби після того як перекинувся човен. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України

Відомо, що чоловіка звати Коняєв Костянтин Володимирович. 

"Сьогодні, близько 12-ї години, рятувальники знайшли тіло офіцера-прикордонника, який під час служби перекинувся на човні та зник. Його відучора шукали прикордонники, рятувальники ДержНС, співробітники водної поліції, місцеві жителі, із залученням човнів, авіаційної техніки та водолазів. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого", - йдеться у повідомленні. 

Повідомляється, що Костянтину Коняєву було 32 роки, 15 з яких він присвятив прикордонній службі. Чоловік займав посаду заступника начальника відділу прикордонної служби "Маяки" з персоналу Білгород-Дністровського прикордонного загону. У Костянтина лишилося двоє синів та дружина-прикордонниця. 

Як відомо, 5 травня четверо прикордонників на човні патрулювали кордон на озері Тудорове в Одеській обл. У якийсь момент через погіршення погодних умов човен перекинувся. Врятуватися змогли лише троє військовослужбовців. Вони розповіли, що перед своїм зникненням Костянтин Коняєв встиг скоординувати дії складу наряду, що допомогло їм врятуватися. Прикордонників, які вижили, доправили авіацією в шпиталь для надання медичної допомоги, їх життю нічого не загрожує.