У Нью-Йорку запровадили обов'язкову COVID-вакцинацію для міських службовців

фото з відкритих джерел

У разі відмови їх відправлятимуть в неоплачувану відпустку

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо заявив про запровадження обов'язкової COVID-вакцинації для міських службовців. У них є час до 1 листопада, аби отримати першу дозу двокомпонентного препарату. Про це повідомляє The Guardian.

Повідомляється, що обов'язкова вакцинація стосується усіх муніципальних службовців, в тому числі поліцейських, пожежників й сміттярів. У разі відмови їх відправлятимуть в неоплачувану відпустку.

Зазначається, що до 1 листопада вони зобов’язані отримати хоча б першу дозу двокомпонентного препарату. При цьому у тюремних працівників на острові Рікерс є час до 1 грудня.

"Вони повинні бути в безпеці. Їх сім'ї повинні бути в безпеці, але ми також повинні запевнити всіх жителів Нью-Йорка в тому, що якщо ви працюєте з державним службовцям - вони вакциновані. Всі будуть в безпеці", - заявив мер міста.

Новини за темою: ОАСК просять визнати протиправним наказ МОЗ про перелік професій для обов'язкової COVID-вакцинації

Нагадаємо, у понеділок, 27 вересня, у лікарнях штату Нью-Йорк у США почали звільняти або відстороняти від роботи медичних працівників, які відмовляються робити щеплення проти COVID-19.