У Німеччині запроваджують обмеження для невакцинованих від коронавірусу людей

Фото з відкритих джерел

Наразі нові обмеження торкнулися тільки деяких земель, в яких місцева влада вважає їх необхідними

У Німеччині поступово запроваджують більш жорсткі обмеження для людей, які не пройшли вакцинацію від COVID-19. Наразі нові обмеження торкнулися тільки деяких земель, в яких місцева влада вважає їх необхідними. Про це повідомляє The Guardian.

У Саксонії 85% ліжок інтенсивної терапії займають COVID-пацієнти. Там влада ввела так звані правила "2G" у всіх другорядних магазинах і установах. "2G" означає "вакцинований і відновлений", що означає, що подібні місця можуть відвідувати люди з тестами та доказами вакцини.

Міністр соціальних справ Саксонії Петра Кеппінг заявила, що, якщо захворюваність продовжить зростати настільки, що лікарні не зможуть впоратися з цим, будуть потрібні додаткові заходи.

Новини за темою: У КМДА відсторонили від роботи сімох невакцинованих проти COVID-19 працівників

Північний Рейн-Вестфалія збирається наслідувати цей приклад - нещепленим людям буде відмовлено в доступі на всі другорядні об'єкти й заходи, в тому числі футбольні матчі та різдвяні ярмарки.

У вівторок, 16 листопада, мер Берліна Майкл Мюллер заявив що місто також знаходиться на шляху до введення аналогічних правил "2G-плюс". У столиці Німеччини сподіваються відкрити центри COVID-вакцинації, які були закриті цього літа, після зниження захворюваності. Відкриття центрів вакцинації відбудеться не раніше січня або лютого.

Нагадаємо, в Австрії з 15 листопада запровадили локдаун для людей, які не пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Обмеження діятимуть щонайменше 10 днів.