У Німеччині планують запровадити для військових обов'язкову COVID-вакцинацію

Фото з відкритих джерел

Це пов'язано зі зростанням захворюваності на коронавірус по всій країні

У Німеччині планують запровадити для військовослужбовців обов'язкову вакцинацію проти COVID-19. Це пов'язано зі зростанням захворюваності на коронавірус по всій країні. Про це з посиланням на АР повідомляє "РБК-Україна".

У вівторок, 23 листопада, інформацію підтвердили у Міноборони Німеччини. Щеплення від коронавірусу додадуть в список вакцин, які мають отримати солдати. У заяві міністерства йдеться, що цей захід ще потрібно офіційно додати до військових статутів.

Новини за темою: Сотні людей у Празі протестували проти нових обмежень для невакцинованих від COVID-19

Зазначається, що, станом на понеділок, 22 листопада, серед військових та цивільного персоналу міністерства оборони було зареєстровано 1215 активних випадків COVID-19.

За добу в Німеччині було зареєстровано ще 309 смертей від COVID-19, внаслідок чого загальна кількість померлих у Німеччині з початку пандемії становила 99 433 особи.

Близько 68% населення Німеччини з 83 мільйонів були повністю вакциновані, що набагато нижче за мінімальний поріг у 75%, якого прагне уряд.

Нагадаємо, в Австрії з 15 листопада запровадили локдаун для людей, які не пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Обмеження діятимуть щонайменше 10 днів.