В Україні спостерігаються шалене безробіття і міграція, а влада зараз ще й душить варіант спрощеної системи оподаткування, - Землянська про акції ФОПів

pnk.tv

Підприємці - це президенти, які створюють власну справу і дають роботу іншим, акцентувала експерт

В Україні спостерігаються шалене безробіття і міграція, а влада зараз ще й душить варіант спрощеної системи оподаткування, який розробили у 1990 роках, коли в Україні був високий рівень безробіття.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" заявила експерт з трудових відносин, міграції та профспілкового руху Наталія Землянська.

Гостя студії, коментуючи масштабні акції протесту представників "SaveФОП" у центрі столиці та сутички, які відбулися між учасниками мітингу і правоохоронцями, звернула увагу на те, що президент України Володимир Зеленський виступив зі словами підтримки на адресу збірної України з футболу, а ось вимоги підприємців влада ігнорує. Наталія Землянська прогнозує, що глава держави до протестувальників не вийде.

Новини за темою: "Дія" не спрацювала: Лідера "Save ФОП" "заламали" за 100 м від місця, де обговорювали реформи і демократію, - Землянська

"Не вийде президент. Ігноруватимуть, знову будуть розповідати, що все проплачене, що, дивіться, у них прапори, дивіться, у них кепки тощо. Але я хочу наголосити - це ж підприємці! Вони нашиють і прапорів, і кепок, і футболок, і так далі. Це президенти, дійсно. Підприємці - це президенти, це люди, які створюють свою власну справу і ще й дають роботу іншим. І коли, вибачте, яке шалене у нас безробіття, яка шалена міграція, і ще й душити оцей варіант спрощеної системи, яку розробили у 1990-х, якраз коли було велике безробіття?!" - наголосила Наталія Землянська.

Як повідомляли, у Києві на Майдані Незалежності сьогодні, 29 червня, почалися сутички правоохоронців і ФОПів. Підприємці планували чергову акцію протесту, але силовики заблокували їм шлях. У результаті почалися сутички.

Повідомляється, що правоохоронці затримали кількох учасників акції. Згодом почалися нові сутички.

Зазначимо, що представники "SaveФОП" протестують вже не один місяць у Києві.