У МЗС повідомили про стан українських альпіністів, які вчора потрапили під лавину

Сходження лавини у Карпатах Фото з відкритих джерел

Одна жінка отримала перелом руки, стан інших двох альпіністів задовільний

Речник МЗС України Олег Ніколенко заявив, що усі громадяни України, які потрапили під лавину на горі Казбек, наразі перебувають в безпечному місці. Одна жінка отримала перелом руки, стан інших двох альпіністів задовільний. Про це повідомляє "УНН".

"Посольство України в Грузії встановило контакт із трьома українцями, які потрапили під лавину на горі Казбек. Їх було евакуйовано гелікоптером до міста Степанцмінда. Одна альпіністка отримала перелом руки, зараз вона госпіталізована. Стан інших двох альпіністів задовільний. Усі громадяни нині перебувають в безпечному місці", - заявив Ніколенко.

Новини за темою: У Грузії під час спуску з гори загинув український альпініст

Дипломат зазначив, що потерпілі планують завтра прибути до Тбілісі для подальшого повернення до України. Консули забезпечать українських громадян необхідною консульською підтримкою.

Нагадаємо, вчора, 31 серпня, в горах Північної Осетії, що на території Російської Федерації, снігова лавина накрила групу альпіністів, серед потерпілих є троє громадян України. Зазначається, що очевидцем події став одиночний турист. Він врятував жінку, витягнувши її з-під снігу.