У МЗС назвали умову вивезення українських громадян з сектору Гази

Обстріли сектору Газа

Необхідно, щоб між Ізраїлем та сектором Гази припинилися обстріли

У Міністерстві закордонних справ України пояснили, від чого залежить евакуація українських громадян з території сектору Гази. Для початку евакуації необхідно, щоб між Ізраїлем та сектором Гази припинилися обстріли. Про це на сторінці у Twitter заявив речник МЗС Олег Ніколенко.

Він зазначив, що виїхати з території сектору Гази хочуть 120 українців. До процесу евакуації вже залучили міжнародні організації та сусідні держави.

"Відпрацьовуємо безпечні маршрути репатріації наших громадян із Гази. 120 українців хочуть виїхати. Переважна більшість - жінки та діти, які мешкають в анклаві. Точної дати наразі немає. Потрібен режим тиші", - написав він.

Раніше речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко повідомив, що МЗС відпрацьовує безпечні шляхи репатріації українських громадян із сектора Гази - наразі опрацьовується можливість репатріації через територію Єгипту.

Варто також зазначити, що представники Молдови, Білорусі, Угорщини та Болгарії звернулись до України з проханням допомогти повернути громадян цих держав разом з українцями з сектору Гази.