У МВС повідомили, скільки дітей вчинили самогубство цьогоріч через "групи смерті" у соцмережах

Фото з відкритих джерел

Від початку 2021 року заблоковано понад 60 так званих "груп смерті", які пропагували культ насильства серед дітей

Від початку 2021 року в Україні 69 дітей вчинили самогубство і ще 329 неповнолітніх здійснили спробу суїциду. Про це розповіла заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук, передає "ТСН".

"Наразі у Нацполіції впроваджено постійний моніторинг контенту у мережі, зокрема аналіз усіх форумів. Ми співпрацюємо з найбільшими соціальними мережами. Забезпечено цілодобовий обмін інформацією між різними підрозділами НПУ для того, щоб повністю ліквідувати так звані "групи смерті", — розповіла Ковальчук.

За її словами, від початку 2021 року заблоковано понад 60 так званих "груп смерті", які пропагували культ насильства серед дітей.

Заступник міністра наголосила, що діти є найуразливішою категорією суспільства. Так, у минулому році щодо неповнолітніх вчинено понад 1740 кримінальних правопорушень, від яких постраждали 1998 дітей.

Нагадаємо, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова занепокоєна частими трагічними випадками, у тому числі суїцидами, які останнім часом трапляються серед дітей та підлітків.