У МОЗ спрогнозували, скільки ще триватиме пандемія коронавірусу

Ігор Кузін Фото з відкритих джерел

Головний санлікар переконаний, що цьогоріч пандемія точно не закінчиться

Пандемія коронавірусу COVID-19 триватиме від двох до п'яти років. Про це заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін в інтерв’ю BBC.

Головний санлікар переконаний, що цьогоріч пандемія точно не закінчиться, оскільки вірус швидко мутує і кожного місяця світ може стикатися з новими штамами.

"Це буде тривати принаймні ще кілька років. Від двох до п'яти. Поки не з'явиться якась загальна світова стратегія профілактики у вигляді або універсального щеплення, або лікування", - сказав Кузін.

Новини за темою: В Україні підтвердили 2 032 випадки коронавірусу за добу

Нагадаємо, раніше керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки Юрій Ганиченко заявив, що протягом найближчих двох-трьох тижнів Україна може вийти із зеленої зони карантину.

До цього головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що нова хвиля епідемії коронавірусу очікується у жовтні-листопаді, але через стрімке поширення штаму "Дельта" спалах захворюваності може статися і раніше.

Також головний санітарний лікар Ігор Кузін розповів, що Україна може наблизитися до червоної зони епідемічної небезпеки в листопаді, внаслідок чого можливе запровадження локдауну.