У МОЗ розширять перелік професій для обов’язкової вакцинації від COVID-19

Йдеться про проект наказу Про затвердження змін до переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням

В Україні триває вакцинація проти коронавірусу Фото з відкритих джерел

Міністерство охорони здоров'я України пропонує доповнити перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням. Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

"МОЗ розширить перелік професій та працівників організацій, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19. Йдеться про проект наказу Про затвердження змін до переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Обов'язкова вакцинація або негативний ПЛР-тест: В Україні затвердили нові правила пасажирських перевезень на час карантину

Відповідно до проекту, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, установ і закладів, які надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей реабілітаційних закладів, підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, які мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави.

У Міністерстві додали, що з проектом наказу, пояснювальною запискою та порівняльною таблицею можна ознайомитись на сайті МОЗ.

Нагадаємо, як зазначив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, працівників медичної сфери не внесли до переліку осіб, які підлягають обов'язковій вакцинації, через те, що їх відсторонення може коштувати життя пацієнтам.