У МОЗ розповіли, скільки дорослих вакцинували проти коронавірусу першою дозою

Фото з відкритих джерел

Міністр наголосив, що вакцинованого населення недостатньо для формування колективного імунітету

В Україні близько 14% дорослих вакцинували проти коронавірусу першою дозою. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Укрінформ.

"На сьогодні в Україні зробили 8 млн 300 тисяч уколів, тобто вже понад 5 млн людей отримали перше щеплення і більш як 3 млн отримали повноцінне. Якщо ми говоримо в цілому по відсотках на доросле населення, то ми говоримо, що близько 14% дорослого населення провакциновані принаймні однією дозою", - сказав Ляшко.

Міністр наголосив, що вакцинованого населення недостатньо для формування колективного імунітету. Він пояснив, що уряд має вакцинувати як мінімум 70%, а бажано досягнути 90%, для того, щоб вірус не мав шансу поширюватися на території України.

За його словами, наразі в Україні наявні 9 млн доз вакцин, а загалом з початку вакцинальної кампанії в Україну поставили 18,5 млн доз.

Новини за темою: У Києві за добу підтвердили 109 випадків коронавірусу

Нагадаємо, в Україні протягом 24 серпня провели 20 739 щеплень від коронавірусної хвороби COVID-19. Напередодні вперше вакцинувалися від коронавірусу 8 272 людини. Водночас 12 467 громадян отримали друге щеплення та завершили імунізацію від COVID-19.