У МОЗ розповіли, коли може закінчитися масковий режим в Україні

Фото з відкритих джерел

Для цього необхідне збільшення кількості вакцинованих

В Україні поки зарано говорити про скасування маскового режиму. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в інтерв'ю "Радіо Свобода".

За його словами, для початку необхідно вакцинувати від коронавірусу 70-80% населення. "У нас досить мала кількість вакцинованих осіб, щоб ми могли нехтувати протиепідемічними правилами. Тому давайте доженемо вакцинацію до 70%, до 80%, далі будемо ухвалювати рішення, чи вже можемо позбавитися масок на обличчі, чи ні", - сказав міністр.

Ляшко розповів, що наразі питання скасування носіння масок недоцільне, адже при малій кількості вакцинованих знімати маску і потім перевіряти COVID-сертифікати не досить зручно.

Раніше повідомлялося, що в Україні найімовірніше буде проводитися додаткове вакцинування проти COVID-19. Як пояснив Віктор Ляшко, в МОЗ допускають і повторне подвійне вакцинування.

Новини за темою: Обов’язкова вакцинація вчителів: Ляшко розповів, що робити тим, кому не можна вакцинуватися

Нагадаємо, в Україні хочуть рекомендувати бустерну COVID-вакцинацію людям із хронічними хворобами. Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявляв, що бустерну вакцинацію пропонуватимуть зробити після 6-8 місяців з моменту завершення повного курсу щеплення.