У МОЗ прогнозують пікові навантаження на медичну систему із середини листопада

Наразі в першій хвилі лікарень підготовлено 44 тис. ліжок, 98% із них з підведеним киснем. Додатково система може надати до 70 тис. ліжок

Ігор Кузін Фото з відкритих джерел

Пікові навантаження на систему охорони здоров'я припадуть з середини листопада по середину грудня. Про це з посиланням на заяву головного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна в ефірі програми "Сніданок з 1+1" повідомляє "Укрінформ".

"Зараз кілька регіонів знаходяться в помаранчевій зоні. Ми очікуємо, що пікові навантаження на систему охорони здоров'я і за кількістю випадків мають припасти на середину листопада по середину грудня. Це піковий період, коли ми будемо витримувати максимум навантаження саме на систему охорони здоров'я", - сказав Кузін.

Новини за темою: Вимоги про COVID-вакцинацію персоналу та відвідувачів наразі не поширюються на продуктові магазини, - Кузін

За його словами, зараз у першій хвилі лікарень підготовлено 44 тис. ліжок, 98% з них із підведеним киснем. Додатково система може надати до 70 тис. ліжок для хворих на COVID-19.

Кузін додав, що в Україні має вистачити ліжкового фонду та кисню при найгіршому сценарії захворюваності на COVID-19.

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що в Україні прогнозують пік захворюваності коронавірусом вже наприкінці жовтня.