МОЗ планує вакцинувати від COVID-19 підлітків, - Ляшко

РБК

Але поки що МОЗ працює виключно з дорослим населенням

Міністерство охорони здоров'я планує розширити вікові межі для вакцинації від коронавірусу. У майбутньому в Україні можуть почати вакцинувати від COVID-19 підлітків. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, повідомляє "РБК-Україна".

За словами Ляшка, зараз в Україні вакцинації підлягають люди віком від 18 років, оскільки в інструкціях всіх виробників вакцин, зареєстрованих в Україні, вказано, що препарат проходив випробування на людях старше 18 років.

"Я знаю, що зараз завершилися певні клінічні випробування, і кажуть і про 15, і про 12 років і старше, що вакцина є ефективною та безпечною, але поки що Україна використовує наявні реєстраційні матеріали, в яких написано: "Від 18 років". Тому працюємо з дорослим населенням, але потенційно розуміємо, що вікову групу розширять і на підлітків, ми їх також будемо вакцинувати", - сказав міністр.

Нагадаємо, Європейське агентство з лікарських засобів дозволило використовувати вакцину від COVID-19 виробництва компанії Pfizer для підлітків від 12 до 15 років.