У МОЗ очікують стрімке зростання хворих на COVID-19 після свят

Коронавірус в Україні

 
Фото з відкритих джерел

Зеленський доручив проаналізувати динаміку захворюваності на COVID-19 після святкувань

Після новорічних свят в Україні існує ймовірність зростання кількості хворих на коронавірус. Про це під час наради в Офісі президента повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За словами Степанова, окрім можливого зростаннях хворих на COVID-19, очікується зростання сезонної захворюваності на грип. Проте міністр зауважив, що у країні спостерігається зменшення захворюваності на пневмонію. За останній тиждень було зафіксовано 19,5 тис. випадків, тоді як, наприклад, з 9 по 15 листопада – майже 39 тис.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зауважив, що наразі на госпіталізації перебувають 22 802 особи, а п’ять тижнів тому таких було в середньому 28-29 тис., додавши, що загалом у країні на сьогодні є майже 66 тис. ліжко-місць для хворих з коронавірусом.

Водночас президент Володимир Зеленський доручив проаналізувати динаміку захворюваності на COVID-19 після святкувань та закликав прискорити створення реєстру вакцинованих осіб, а поки Україна веде перемовини про постачання вакцин від COVID-19 з кількома іноземними компаніями.

Своєю чергою голова Нацполіції Ігор Клименко розповів, що за порушення маскового режиму впродовж новорічних святкувань склали 6500 протоколів.

Новини за темою: Турецькі вчені створили прилад, який діагностує коронавірус за 10 секунд

Нагадаємо, станом на ранок 4 січня в Україні лабораторно підтверджено 1 078 251 випадок коронавірусної хвороби COVID-19. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Запорізькій (528), м. Київ (504), Львівській (352), Миколаївській (314) та Київській (301) областях.