У МОН назвали області України з найвищим та найнижчим рівнем вакцинації освітян

У разі погіршення епідемічної ситуації в країні, працювати в очному форматі зможуть лише ті школи, де буде вакциновано не менше, ніж 80% персоналу

В Україні триває вакцинація проти коронавірусу Фото з відкритих джерел

Лише у двох областях України кількість вакцинованих від коронавірусу працівників освіти перевищує 50%. Лідирують Житомирська та Київська області. Про це повідомляє міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у Telegram.

"Вже сьогодні поріг у 65% вакцинованих освітян подолали Житомирська та Київська області (з урахуванням тих, хто отримав і поки одну, і вже дві дози). Ще кілька областей мають показники близько 50%", - йдеться у повідомленні.

Водночас Шкарлет зазначив, що найнижчий рівень вакцинації освітян продовжують демонструвати Запорізька та Волинська області. 

Також міністр освіти нагадав, що у разі погіршення епідемічної ситуації в країні, працювати в очному форматі зможуть лише ті школи, де буде вакциновано не менше, ніж 80% персоналу.

Новини за темою: ВООЗ закликає до очного навчання дітей у новому навчальному році

Нагадаємо, мер Івано-Франківська заявив, що працівники міської ради мають бути на 100% вакцинованими від COVID-19, і пригрозив невакцинованим звільненням. Він зазначив, що "єдина відмазка" - коли лікар підтверджує протипоказання і виписує довідку.