У Міносвіти назвали мінімальні прохідні бали для вступу до вишу

Абітурієнтів з ТОТ хочуть безкоштовно готувати до вступу Фото з відкритих джерел

Для того, щоб мати можливість узяти участь у конкурсі на бюджет, вступникам необхідно отримати конкурсний бал щонайменше 125 балів

Міністерство освіти та науки опублікувало відеороз'яснення щодо того, які прохідні бали потрібні для вступу до вищих навчальних закладів під час вступної кампанії-2021. Про це повідомляє "Суспільне".

У МОН розповіли, що для того, аби мати можливість узяти участь у конкурсі на бюджет, вступникам необхідно отримати конкурсний бал щонайменше 125 балів.

Крім того, як і у 2020 році, на низку спеціальностей встановлено додаткові мінімальний прохідний бал. Для вступу на бюджет чи контракт для здобуття молодшого бакалавра бакалавра галузей знань 08 "Право", 28 "Публічне управління та адміністрування", 29 "Міжнародні відносини" мінімальний конкурсний бал становить 140 балів.

Міністерство повідомило, що для вступу на бюджет чи контракт для здобуття магістра за спеціальністю 226 "Фармація, промислова фармація" потрібно набрати конкурсний бал щонайменше 130.

У відомстві зазначили, що залишилися й обмеження щодо мінімальної кількості балів з другого і третього предметів ЗНО - не менше ніж 150 балів для спеціальностей 221 "Стоматологія", 222 "Медицина", 228 "Педіатрія". Однак цього року таке обмеження не стосуватиметься вступників із конкурсним балом вище 175 балів.

Нагадаємо, на зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році зареєструвалися 389 710 осіб. Основна сесія ЗНО відбулася з 21 травня до 15 червня.

Додаткова сесія ЗНО-2021 відбудеться з 29 червня до 16 липня. Результати додаткової сесії оголосять до 23 липня.