У Мінкульті назвали причину запровадження санкцій проти Wildberries

Олександр Ткаченко

За словами Ткаченка, "наступний крок - російські ОТТ-платформи"

Раніше Володимир Зеленський ввів санкції РНБО проти російського онлайн-рітейлера Wildberries, його засновників і керівників. За словами міністра культури Олександра Ткаченка, "антиукраїнським тезисам, книгам, наративам - не місце в Україні". Про це Ткаченко написав у своєму телеграм-каналі, передає "Кореспондент.нет".

За словами Ткаченка, санкції Ради з нацбезпеки і оборони проти російського ритейлера Wildberries є ще одним кроком у боротьбі за очищення українського інформаційного простору від російської експансії.

Олександр Ткаченко зазначив, що ритейл з РФ Wildberries, який, у тому числі, продавав російську пропаганду і форму російських солдатів - не буде працювати в Україні.

"Антиукраїнським тезисам, книгам, наративам - не місце в Україні. МКІП робитиме все можливе, щоб протистояти інформаційним загрозам. Наступний крок - російські ОТТ-платформи", - сказав Ткаченко.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про санкції проти інтернет-магазину Wildberries та його керівництва