У Луцьку хлопець купив фейкові права та поскаржився поліції, що вони не відображаються в "Дії"

У шахраїв не може бути доступу до реєстру прав, а саме звідти "Дія" підтягує інформацію

"Дія" Фото з відкритих джерел

У Луцьку 19-річний хлопець купив в інтернеті підроблені права, а потім подзвонив у поліцію з претензіями, що документ не з'являється у мобільному додатку "Дія". Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram

"Дивовижна історія сталася в Луцьку. 19-річний хлопець купив посвідчення водія в інтернеті за 4000 грн, отримав їх поштою та почав очікувати їх відображення в "Дії", - написав Федоров.

Так і не дочекавшись відображення прав, хлопець зателефонував до поліції і повідомив, що через мережу замовив права, які не підтягуються у "Дії".

Правоохоронці перевірили права, визначили, що вони дійсно підроблені та відкрили кримінальне провадження.

Як зазначив Федоров, у шахраїв не може бути доступу до реєстру прав, а саме звідти "Дія" підтягує інформацію.

Новини за темою: Ще одна фейкова "Дія": Кіберполіція викрила 17-річного хакера на підробці

Нагадаємо, нещодавно шахрай створив підроблений додаток "Дія", користувачі якого могли вносити потрібні їм дані в документи, нібито згенеровані органами влади. 

Згодом міністр цифрової трансформації Михайло Федоров запропонував покарати шахрая, який створив фейкову "Дію", відправивши його в ІТ-сферу на виправні роботи.

Пізніше стало відомо, що 21-річного українця, якого затримали за підробку додатку "Дія", призначили радником одного із заступників міністра цифрової трансформації.