У Лубнах люди перекрили трасу з вимогою знизити тарифи на газ

Фото з відкритих джерел

Протестувальники кажуть, що їм нічим платити

Понад три сотні людей перекрили трасу сполученням Київ-Харків у Лубнах Полтавської області. Люди шоковані новими тарифами, зокрема, цінами на газ, вони кажуть, що не мають, чим платити за квитанціями. Протестувальники вимагають зниження тарифів.

Про це повідомили в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

Через те, що люди перекрили трасу, утворилися величезні затори, зазначили ведучі та додали, що поліція повідомляє про те, що станом на 12:20 мітингувальники розблокували проїжджу частину.

Новини за темою: Ареф'єв: Збільшення тарифів спричинить неплатоспроможність великої частини населення

Мітинги проти зростання житлово-комунальних тарифів відбувалися і минулого року.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на своєму засіданні у понеділок, 28 грудня, скасував пільговий тариф на електроенергію, встановлений на рівні 90 копійок за кВт⋅год для населення на перші 100 кВт⋅год, та встановив з 1 січня 2021 року фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт⋅год.

Як повідомляли, газопостачальна компанія "Нафтогаз" оприлюднила нову ціну на газ для побутових клієнтів, так, у січні вона збільшиться на 14% у порівнянні із груднем (6,33 грн). У січні 2021 року ціна на природний газ для побутових клієнтів буде на рівні 7,22 грн/куб. м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки).