У лікарнях 88% хворих на COVID-19 перебувають "на кисні", - МОЗ

Апарат ШВЛ

Фото з відкритих джерел

Загалом у лікарнях перебувають понад 30 тисяч хворих на коронавірус

В Україні станом на 7 травня у лікарнях перебуває 31,7 тис. хворих на COVID-19, 88% із яких - на кисневій терапії. Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу.

За словами чиновника, наразі українська система охорони здоров'я має 68 298 ліжок із киснем для надання медичної допомоги хворим на коронавірус. "Всього в лікарнях України наразі перебуває 31 707 хворих та з підозрою на коронавірусну хворобу, з них на кисневій терапії - 28 041 людина. Це 88% від усіх госпіталізованих", - сказав Ляшко.

При цьому він додав, що в Києві відсоток виявлених позитивних випадків коронавірусу серед усіх проведених тестів уже 2 дні поспіль не перевищує рекомендований ВООЗ рівень - 5%. Це свідчить про те, що ситуацію з епідемією взяли під контроль. Водночас у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Херсонській та Чернівецькій областях цей показник не перевищує 10%.

Новини за темою: Україна вийшла з третьої хвилі епідемії коронавірусу, - Степанов

Нагадаємо, в Україні станом на ранок 7 травня зафіксували 2 105 428 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Упродовж минулої доби лабораторно підтвердили 8 404 нові випадки коронавірусу.