У Латвії допускають запит міжнародної допомоги у боротьбі з COVID-19

Фото з відкритих джерел

Влада країни побоюється, що кількість COVID-госпіталізацій протягом двох тижнів може подвоїтися

У Латвії розглядають можеливість попросити міжнародну допомогу для лікування хворих на COVID-19. Влада країни побоюється, що кількість COVID-госпіталізацій протягом двох тижнів може подвоїтися. Про це на латвійському телебаченні заявив міністр охорони здоров’я країни Даніель Павлютс, повідомляє "УНН".

"Ми готуємося до всіх сценаріїв", - сказав Павлютс, додавши, що країна звернеться за міжнародною підтримкою, якщо національна система охорони здоров’я не впорається з різким зростанням захворюваності.

Зазначається, що Латвія може попросити у зарубіжних колег допомоги для лікування інфікованих коронавірусом у разі збільшення кількості пацієнтів з COVID-19 у латвійських лікарнях до 1 тисячі осіб і більше. В такому випадку Рига може попросити такі країни, як Німеччина і Швеція, допомогти в транспортуванні пацієнтів з COVID-19 в інші країни Євросоюзу.

Новини за темою: За добу в Україні підтвердили 15 125 випадків коронавірусу

Також у Латвії розглядається можливість створення польового госпіталю для лікування тих людей з коронавірусом, чий стан вже покращився, але які все ще потребують госпіталізації.

Нагадаємо, Латвія внесла Україну до списку країн, які несуть серйозний ризик для здоров'я населення. В'їзд до Латвії без поважної причини дозволений тільки громадянам України, які мають COVID-сертифікати країн-членів ЄС ЄЕП, Швейцарії та Великої Британії, і які мають COVID-сертифікати в мобільному додатку "Дія".