У Київському метрополітені повідомили, на якій стадії будівництво нових станцій метро на Виноградар

фото з відкритих джерел

Місто і метрополітен вимагають від виконавця дотримання термінів будівництва та вчасного завершення усіх робіт, як це заплановано - до кінця 2021 року

Спорудження нових станцій підземки на Виноградар “Мостицька” та “Проспект Правди” ведеться за визначеним графіком. Про це повідомив керівник КП “Київський метрополітен”.

“Підрядна організація АТ “Київметробуд” не зверталася до нас щодо зміни термінів, передбачених договором”, - сказав він. 

Начальник метрополітену додав, що місто і метрополітен вимагають від виконавця дотримання термінів будівництва та вчасного завершення усіх передбачених робіт, як це заплановано - до кінця 2021 року. 

"Наразі будівництво продовження Сирецько-Печерської лінії від станції “Сирець” до станції “Проспект Правди” відбувається на шести майданчиках. Зокрема від майбутньої станції “Мостицька” до станції “Сирець” працює тунелепрохідницький щит “Галина”. Фінансування проекту з бюджету проводиться у передбаченому обсязі", - розповіли в КП "Київський метрополітен".

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко нещодавно повідомив, що у столиці до кінця 2021 року може з’явитися станція метро на Виноградарі.