У Київській обл. 19-річний студент помер у день вакцинації від коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Попередньою причиною смерті називають серцеву недостатність

У Київській області 19-річний студент помер у день після вакцинації. У нього піднялась температура та почалися судоми. Про це повідомляє Український гуманітарний інститут. 

Повідомляється, що 13 вересня вдень Володимир Сало вакцинувався проти коронавірусу. Увечері він пішов вечеряти до студентської їдальні, потім пішов у кафетерій, де грав у настільні ігри.

Пізніше у нього піднялася температура та почалися судоми. Через 20 хвилин у нього зник пульс та дихання. Медики не змогли реанімувати хлопця. 

За попередніми даними студент помер від серцево-легеневої недостатності та набряку легень. Однак остаточна причина смерті буде відома через місяць. 

В Українському гуманітарному інституті повідомляють, що Володимир навчався за спеціальністю "Філологія"

Новини за темою: За добу у Києві виявили 161 випадок коронавірусу

"Всі відгукуються про нього з непідробним захопленням і любов’ю, він був серцем будь-якої компанії, веселим, позитивним хлопцем. Навчався на відмінно, брав активну участь у соціально-культурному житті навчального закладу, минулого року балотувався в члени Студентської ради. Протягом усього навчання працював репетитором англійської мови онлайн. Любив читати, був дуже допитливою людиною", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що Володимир народився у багатодітній сім'ї у Львівській області. Всього у родині було п'ятеро дітей, він був наймолодшим. 

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я Нової Зеландії виявило перший випадок смерті пацієнта після щеплення вакциною Pfizer.