У Київ прийшло метеорологічне літо

doba.ua

Метеорологічна весна, яка почалася 13 березня і тривала 62 дні, нарешті закінчилась

У Київ прийшло метеорологічне літо, цьогоріч на 3 дні пізніше середньобагаторічних показників. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

"За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського сталий перехід середньодобової температури повітря у Києві через +15,0°С в бік її підвищення відбувся 14 травня, що знаменує початок метеорологічного літа. Отже, метеорологічна весна, яка почалася 13 березня і тривала 62 дні, нарешті закінчилась. Вона виявилась майже на тиждень коротшою за кліматичну норму", - йдеться в повідомленні.

Цьогорічне метеорологічне літо завітало до Києва на 3 дні пізніше середньобагаторічних показників. Найраніше за 141 рік спостережень воно розпочалось у 1996 році – 22 квітня, а найпізніше, у 1990 і 2001 роках, – 7 червня.

Нагадаємо, за прогнозами синоптиків, сьогодні, 24 травня, в північній, східній частині України та в центрі буде хмарно, пройдуть дощі. На заході та півдні – переважно сонячно. Температура повітря до 26 градусів тепла.

Нагадаємо, в Євросоюзі вже створено необхідні умови для "безпечного відновлення туризму" влітку.