У Києві зупиняли червону лінію метро через падіння дитячого самоката на колію

Фото з відкритих джерел

Подія сталася на станції метро "Театральна"

Падіння багажу на колії стало сьогодні причиною зупинки червоної лінії. Подія трапилася на станції "Театральна". Під час очікування поїзда пасажири впустили дитячий самокат. Про це у Фейсбук повідомляє КП "Київський метрополітен".

Повідомляється, що для того, аби дістати річ та забезпечити рух поїздів, було необхідно відключити напругу на контактній рейці, а відповідно - зупинити лінію метро.

"Закликаємо пасажирів дотримуватися Правил користування метрополітеном. Особливо важливо не заходити за обмежувальну лінію та триматися за поручень", - наголосили в "Київському метрополітені".

У відомстві також нагадали, що багаж до 120 сантиметрів за сумою розмірів перевозиться безкоштовно. Речі, що більше зазначеної норми, оплачуються за ціною разової поїздки, крім визначених правилами винятків. Багаж більше 200 сантиметрів за сумою розмірів перевозити заборонено.

Новини за темою: Будівництво метро на Виноградар: Підрядник просить відтермінувати на півтора року терміни завершення робіт

Нагадаємо, у Києві розпочинається підготовка до будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену, яка поєднає Кільцеву дорогу з житловим масивом Троєщина.