У Києві запустять швидкісний трамвай до "Палацу спорту"

КМДА

Будівництво трамвайної лінії фінансуватиметься за кошти Світового банку

У Києві швидкісний трамвай продовжать до "Палацу спорту", вже оголошені відкриті торги на розробку проектної документації. Про це у Telegram повідомляє прес-служба КМДА.

"Оголошено відкриті торги на розробку проектної документації будівництва трамвайної лінії від вул. Старовокзальної до станції метро "Палац спорту" із заїздом на Вокзальну площу. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій - 20 травня", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що трамвайні колії побудують із використанням сучасних технологій, завдяки чому трамваї курсуватимуть майже без шуму і вібрацій. Також влаштують сучасне зовнішнє освітлення, нові посадочні павільйони з інтерактивними інформаційними табло.

"У трамваях встановлено спеціальне обладнання для маломобільних громадян, пристрої GPS, відеонагляду, безготівкової сплати вартості проїзду", - додають в КМДА.

Також поівдомляється, що будівництво трамвайної лінії від вул. Старовокзальної до станції метро "Палац спорту" фінансуватиметься за кошти Світового банку.

Раніше повідомлялося, що Борщагівську лінію швидкісного трамвая в Києві закриють з 1 червня у зв'язку з ремонтними роботами на Індустріальному шляхопроводі, обмеження триватимуть до 15 серпня 2021 року.