Від 12 до 20 грн: У Києві з 1 січня подорожчає проїзд у комунальному транспорті

Рішення про роботу міського транспорту приймає міська влада Фото з відкритих джерел

Для власників картки киянина вартість поїздки становитиме 12 грн, інші платитимуть більше

У Києві планують підвищити вартість проїзду у комунальному транспорті. Власники катки киянина платитимуть 12 грн за поїздку, інші - більше. Про це повідомили у КМДА.

У випадку придбання разового квитка вартість проїзду у метрополітені, трамваях, автобусах та тролейбусах зросте до 20 грн. 

"Столиця вимушена підвищити вартість проїзду у комунальному громадському транспорті, щоб забезпечити його стабільну роботу та безпеку перевезення пасажирів ... Місто зберігає пільги для всіх соціально-вразливих категорій населення ... За процедурою підвищення тарифів сьогодні розпочнуться громадські обговорення у форматі електронних консультацій, які триватимуть 15 днів", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що пасажири, які платитимуть за поїздки, купуючи електронний квиток, платитимуть від 15 грн (при купівлі 50 поїздок) до 20 грн (при купівлі 1-9 поїздок).

Новини за темою: В Україні відсьогодні почали перевіряти безпеку транспорту

У випадку придбання місячних проїзних квитків діятиме знижка. Одна поїздка коштуватиме від 14,20 грн залежно від типу проїзного. 

Також повідомляється, що в обігу залишать проїзні квитки, які використовуються з моменту активації: на 24, 48 та 72 години. 

Нові тарифи планують встановити з 1 січня 2022 року. 

Нагадаємо, наразі кияни мають можливість придбати наперед поїздки за ціною 6,50 грн. 

Нагадаємо, в травні профспілки "Київпастрансу" і "Київського метрополітену" заявили, що собівартість разової поїздки в громадському транспорті становить 20-25 гривень. Тоді заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що "проїзду по 20 гривень точно не буде".