У Києві вже майже 900 бюджетних закладів підключили до опалення, - КМДА

Фото з відкритих джерел

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, Київ технічно повністю готовий до зими

У Києві вже підключили близько 900 закладів бюджетної сфери – шкіл, дитсадків та лікарень. Житлові будинки розпочнуть підключати після того, як середньодобова температура опуститься нижче 8 градусів три доби поспіль. Однак наразі вже можна окремо підключати будинки до опалення – якщо їхні мешканці приймуть відповідне рішення більшістю голосів. Про це сьогодні, 13 жовтня, під час онлайн-брифінгу розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Він зауважив, що, попри достатньо складний період підготовки до зими через кризову ситуацію із закупівлею газу, Київ технічно повністю готовий до зими.

"Теплопостачальні компанії провели всі необхідні регламентні роботи, зокрема гідравлічні випробування мереж. І для соціальної сфери столиці – шкіл, дитсадків, лікарень – опалювальний сезон уже розпочався. Згідно з розпорядженням КМДА, з 1 жовтня ми розпочали підключення цих закладів за їхніми індивідуальними заявками. Станом на ранок 13 жовтня тепло вже отримують близько 900 дитячих садочків, шкіл та лікувальних закладів. Підключення триває. Я звертаю увагу керівників цих закладів, щоб вчасно подавали заявки, і температура в приміщеннях була комфортною, враховуючи важливу соціальну функцію установ", – заявив Петро Пантелеєв.

За його словами, підключення житлових будинків залежить від погоди.

"Буде неправильним, коли сьогодні ми ввімкнемо опалення, а завтра доведеться відкривати вікна і гріти повітря, а потім сплачувати за це рахунках за комуналку", – пояснив посадовець.

Разом із тим у кожного будинку сьогодні є можливість підключитись до тепла вже зараз.

"Мешканці будинку більшістю мають підтримати рішення підключення до тепла і направити копію протоколу до теплопостачальної компанії – КП "Київтеплоенерго", ТОВ "Євро-Реконструкція". Ми всі живемо в умовах карантину, тому є шлях письмового анкетування, яке повинна зробити ініціативна група будинку, щоб не збирати будинкові збори", – сказав Петро Пантелеєв.

Новини за темою: З 1 жовтня в Україні зміняться ціни на опалення, гарячу воду та електропостачання
 

Нагадаємо, мер Києва Віталій кличко анонсував, що в Києві вже найближчими днями може розпочатися опалювальний сезон.