У Києві визначили 16 лікарень для госпіталізації пацієнтів із COVID-19, можуть додати дві резервні

У визначених лікарнях розгорнуто 4192 ліжка, 96% яких забезпечені централізованим киснем

У Києві, Донецькій та Одеській областях розгорнуть мобільні шпиталі Фото з відкритих джерел

На сьогодні у столиці визначено 16 закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Про це під час сесії Київради повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, передає прес-служба установи.

"У цих закладах розгорнуто 4192 ліжка, 96% яких забезпечені централізованим киснем. Крім того, місто визначило дві резервні лікарні, які також зможуть приймати хворих на COVID-19 у разі загострення ситуації. А це ще 1118 додаткових ліжко-місць", – сказала Старостенко.

За її словами, зазначені заклади охорони здоров’я забезпечені необхідним медичним обладнанням та медикаментами.

Новини за темою: У Києві майже у всіх школах 80% педагогів вакциновано від COVID-19, - КМДА

Станом на 23 вересня завантаженість ліжок у лікарнях Києва, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком СОVID-19, – 20%.

Одночасно Старостенко закликала киян вакцинуватися. Так, на сьогодні у столиці працюють Центр масової вакцинації на Лівобережній, 117 пунктів щеплень на базі медичних закладів міста, вакцинальні центри у торгових та торговельно-розважальних центрах, а також 57 мобільних бригад, які вакцинують організовані колективи.

У КМДА додали, що станом на сьогодні у Києві вже зроблено 1 685 799 щеплень, із них перша доза – 839 732, друга – 846 067. За останню добу було проведено майже 15 тисяч щеплень.

Нагадаємо, за минулу добу у столиці було виявлено 467 нових хворих на COVID-19.