У Києві встановили пам'ятник померлим від коронавірусу медикам

Пам'ятник виконаний у формі долонь із запаленою свічкою між ними. Конструкція стоїть на п'єдесталі висотою в зріст людини

У Києві біля міської клінічної лікарні №4 встановили пам'ятник на честь медичних працівників, які померли від коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє прес-служба медзакладу у Facebook

Пам'ятник виконаний у формі долонь, між якими розташована запалена свічка. Вся конструкція стоїть на п'єдесталі висотою в зріст людини. На п'єдесталі викарбувано напис "Медичним працівникам, які пожертвували своїм життям у боротьбі з пандемією COVID-19 в Україні".

Новини за темою: Топ-12 незвичайних пам'ятників України, про які ви точно не чули

"Весь 2020 рік щодня лікарі боролися з маленьким вірусом, який вплинув на хід життя багатьох людей. І в цій боротьбі, на жаль, у нас були не тільки перемоги, але й поразки - ми втрачали життя... життя пацієнтів і життя лікарів, які жертвували собою в боротьбі за життя інших. Тому лікарі - реальні герої цього часу", - розповіли в столичній міськлікарні.

Під час  церемонії відкриття пам'ятника було вшановано пам'ять померлих медиків хвилиною мовчання. Також до пам'ятного знаку поклали квіти.

Нагадаємо, кілька місяців тому в Житомирі вандали пошкодили пам'ятник Героям Небесної Сотні. Голова Житомирської ОДА пообіцяв взяти справу на особистий контроль.