У Києві відсьогодні контролюватимуть дотримання нових стандартів пасажирських перевезень на маршрутах міста

Фото з відкритих джерел

Для фіксації порушень інспектори будуть "озброєні" постійно включеними боді-камерами

У Києві в п’ятницю, 17 вересня, почали працювати інспектори комунальної служби перевезень, які контролюватимуть дотримання нових стандартів пасажирських перевезень на маршрутах міста. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, передає "Укрінформ".

"Очима цих інспекторів місто фіксуватиме дотримання на маршрутах цілком конкретних речей: температурний режим в салонах, наявність усіх необхідних документів у водіїв, відсутність шумового й візуального забруднення всередині автобусу, наявність уніфікованого інформаційного плакату із портретом і даними водія, технічний стан транспорту, чистоту, наявність форменого одягу у водіїв, пристосованість автобусу до перевезення осіб з інвалідністю та багато іншого", - зазначив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

За його словами, для фіксації порушень інспектори будуть "озброєні" постійно включеними боді-камерами.

Заступник голови КМДА зазначив, що особисто поспілкувався з інспекторами перед виходом на рейди і закликав їх не боятися нічого, крім неефективності та зв’язків із "маршруточною мафією".

"Один склад комунальної служби перевезень ми вже в повному складі звільнили. Якщо треба буде - звільнимо й наступний", - заявив Усов.

Новини за темою: У регіонах України подорожчав проїзд у міському транспорті

Нагадаємо, як повідомлялось, згідно з новим договором перевізників з містом, у громадському транспорті має відслідковуватись граничний температурний режим. Заступник голови КМДА Костянтин Усов розповів, як буде забезпечено законний контроль дотримання нових правил.