У Києві та ще 22 областях перевищено рівень госпіталізацій, - МОЗ

Також у лікарнях Києва та дев'яти областях перевантажені ліжка з киснем

Фото з відкритих джерел

Станом на 16 листопада в червоній зоні епіднебезпеки знаходяться столиця та 17 областей. Про це повідомляє "Укрінформ", посилаючись на дані Міністерства охорони здоров'я.

Так, до червоної зони епідемічної небезпеки віднесено Київ, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Херсонську, Хмельницьку, Чернігівську та Черкаську області.

У жовтій зоні епіднебезпеки перебувають Кіровоградська та Тернопільська області. Решта регіонів - в помаранчевій.

Рівень захворюваності на COVID-19, при визначеному показнику 75 на 100 тис. населення, по країні складає 759 на 100 тис. населення.

У Києві рівень захворюваності - 649 на 100 тис. населення.

Найвищий рівень захворюваності в Сумській - 1 062, Миколаївській - 1 064, Полтавській областях - 1016.

Рівень госпіталізацій по країні становить 76,9, при визначеному показнику 60 на 100 тис. населення.

У Києві рівень госпіталізацій становить 80,5 на 100 тис. населення. Окрім столиці, рівень госпіталізацій також перевищено у 22 регіонах.

Завантаженість ліжок з киснем по країні, яка визначена на рівні 65%, становить 64,5%. У Києві - 72,8%. Цей показник також перевищено в 9 регіонах.

Новини за темою: Червона зона: У Києві посилюють контроль за дотриманням карантину

Нагадаємо, за кількістю нових випадків коронавірусу за добу Україна посідає 9 позицію серед інших держав, а серед країн Європи - 7. При цьому за летальними випадками Україна займає 3 позицію у світі і 2-гу в Європі.