У Києві та області з 14 по 16 вересня відбудуться антитерористичні навчання СБУ

Фото з відкритих джерел

В рамках навчань можлива перевірка документів та обмеження руху

Із 14 по 16 вересня у Києві та області Координаційна група Антитерористичного центру при ГУ СБУ проводитиме антитерористичні навчання. В рамках навчань можлива перевірка документів громадян та обмеження руху. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Зазначається, що заплановані заходи відбуватимуться на території Білоцерківського та Обухівського районів Київської області.

"Під час проведення навчань можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів і пішоходів та перевірка документів, що посвідчують особу. Тож СБУ звертається до громадян з проханням мати їх при собі", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: В зоні ООС СБУ провела антитерористичні навчання

Нагадаємо, 7 вересня у Львові відбулися антитерористичні навчання СБУ. Тренування пройшли у Львівській міській раді. Метою навчань була перевірка взаємодії силових відомств, ДСНС та інших спеціальних служб в умовах потенційної терористичної загрози.

Раніше президент Володимир Зеленський прийняв ряд рішень стосовно посадових осіб Служби безпеки України. Він звільнив трьох заступників голови СБУ Івана Баканова, начальника одного департаменту та очільника СБУ в Чернівецькій області.