У Києві сотні людей вийшли на Кліматичний марш

Учасники акції вимагали збільшення коштів у держбюджеті на вирішення кліматичних питань

У Києві відбувся Кліматичний марш за вирішення проблеми зміни клімату й природних катаклізмів. Про це повідомляє "Укрінформ".

В акції взяли участь понад триста людей, які тримали плакати з гаслами "Наші податки - на захист клімату", "Реве та стогне клімат України", "Ні екологічному геноциду". Водночас мітингувальники скандували: "Клімат понад усе", "Клімат захищаємо", "Страйкуй, кохай, клімат захищай".

Головною вимогою назвали збільшення коштів у державному бюджеті на вирішення кліматичних питань.

Учасники акції вимагали виділити та відповідно використовувати кошти на запобігання негативним наслідкам стихійних лих, забезпечити фінансування трансформації шахтарських регіонів, виділити достатньо коштів на підтримку муніципальних проектів із розвитку відновлювальної енергетики тощо.

У результаті представникам Міндовкілля та народним депутатам передали 10 вимог щодо того, в яких секторах і яким чином варто скорочувати викиди парникових газів.

Новини за темою: Кабмін підтримав створення в Україні Бюро екологічного страхування

Нагадаємо, нещодавно в Києві відбувся Марш рівності "КиївПрайд-2021" на підтримку прав людини для ЛГБТ-спільноти. До ходи долучилися близько 5 тисяч людей.