У Києві приватні перевізники розглядають питання підвищення проїзду в маршрутках до 20 грн

Краматорська міська рада

Проїзд у маршрутках підвищать до 20 грн, якщо такий тариф встановлять на комунальний транспорт

У Києві на тлі інформації про подорожчання проїзду у комунальному транспорті питання підвищення тарифів почали розглядати і приватні перевізники. Вони хочуть підвищити ціни на проїзд у маршрутках до 20 грн. Про це заявив голова Всеукраїнського об'єднання пасажирських перевізників Ігор Житинський, повідомляє "Страна".

Він зазначив, що у всіх перевізників викликала шок інформація про підвищення ціни на проїзд. 

"Новина про підвищення цін на проїзд у громадському транспорті до 20 гривень для нас самих стала повною несподіванкою. Ми розуміли, що підвищення буде, але не думали, що таке різке - в 2,5 раза ... Правда, може, мерія знає, що нас чекає в грудні, і підвищує цінник із запасом. Але станом на сьогодні реально було б поставити тариф не вище 15 гривень", - сказав Ігор Житинський.

Новини за темою: Через ремонт у центрі Києва рух транспорту обмежили на три тижні

Житинський додав, що приватні перевізники підвищать вартість проїзду в маршрутках до 20 грн, якщо такий же тариф встановлять на проїзд у комунальному транспорті. 

Він також спрогнозував: у зв'язку з тим, що в транспорт пускають лише людей з сертифікатом вакцинації, після підвищення тарифу ситуація може стати ще гіршою. 

Раніше в КМДА заявили, що власники картки киянина будуть платити за проїзд по 12 грн. Ті, хто не має такої картки, будуть змушені оплачувати до 20 грн. Підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті очікується вже 1 січня 2022 року.