У Києві проти COVID-19 зроблено майже 3 мільйони щеплень, - КМДА

Станом на сьогодні в Києві зроблено 2,8 млн щеплень, і тільки за минулу добу – 31,5 тисячі доз

Від загальної кількості госпіталізованих з коронавірусом приблизно 4-6% людей щодня отримують щеплення Фото з відкритих джерел

На сьогодні у столиці достатньо різних видів вакцин проти COVID-19 для того, щоб усі охочі мали змогу зробити щеплення. Станом на сьогодні в Києві зроблено 2,8 млн щеплень. Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, передає прес-служба установи.

"Ми маємо широкий вибір вакцин – CoronaVac, AstraZeneca, Сomirnaty та Moderna. Залишок станом на 22 листопада у столиці складав понад 370 тис. доз", – наголосила Старостенко.

Вона також зауважила, що столиця від самого початку є лідером вакцинальної кампанії серед усіх регіонів України.

"Станом на сьогодні в Києві зроблено 2,8 млн щеплень, і тільки за минулу добу – 31,5 тисячі доз. Це найвищий показник серед інших регіонів України та найкращий результат із виконання плану, доведеного місту від Міністерства охорони здоров’я", - заявила Старостенко.

Новини за темою: В Україні за добу від коронавірусу вакцинували 270 258 людей

При цьому заступниця голови КМДА зазначила, що у столиці одні з найвищих в Україні показників вакцинації пріоритетних груп, зокрема, літніх людей: майже 70% людей категорії 60+ вакциновано принаймні однією дозою.

"Те ж саме стосується і працівників освітньої сфери. Відучора відновили очне навчання практично всі столичні школи, і від роботи через відсутність вакцинації було відсторонено лише 0,1% працівників закладів освіти", – підкреслила Старостенко.

Нагадаємо, за минулу добу у столиці виявлено 1631 новий випадок захворювання на COVID-19.